Par mums

  • Izvēlieties pilsētu
  • izvēlieties floristu
  • izvēlieties pušķi
  • Piedāvājam ziedu piegādi
  • Saņemiet ziedus veikalā

 

 

Interneta veikals floristiem un puķu veikaliem

Mēs piedāvājam floristiem un puķu veikaliem efektīvu iespēju pārdot puķes tiešsaitē. Mēs uzturam jūsu virtuālo veikalu ar skaistiem puķu pušķiem, kuri tiek regulāri atjaunināti.
Papildus mūsu vietnē jūs varat augšupielādet jūsu pašu dizainus, sakārtojumus un preces, kuri būs redzami jūsu veikalā. Lai vadītu savu veikalu mūsu tirgū, jums nav nepieciešamas nekādas tehniskas zināšanas. Tikai jūsu florista prasmes ir nepieciešamas. Mūsu tirgus mērķis ir nodrošināt jūsu vietēju tiešsaites klātbūtni jūsu klientiem un vairot uzņēmējdarbības izaugsmi ar moderna tiešsaites un mobilā kanāla starpniecību, kurš ir pielāgots klientiem no jūsu pilsētas.

Mēs nodrošinām drošu maksājumu apstrādi, kā arī rēķinu pakalpojumus no jūsu vārda, lai jums ir nepieciešamie uzskaites materiāli un nebūtu jāuztraucas par to izveidi - mēs to daram jūsu vietā.
Mēs parūpēsimies par to, lai dati par jūsu klientiem ir precīzi, lai neveidotos sarežģījumi novēlotu maksājumu dēļ. Vēl vieglāk nevar kļūt.

Noskatieties mūsu video, lai labāk saprastu procesu: Mūsu video

Mēs gribam atbrīvot floristus no visām raizēm par interneta mārketingu un darba tehnisko pusi, lai viņi varētu pievērst vairāk uzmanības tam, ko viņi dara vislabāk - veidot brīnišķīgus puķu pušķus un citas ziedu kompozīcijas.

Lūk ir mūsu vērtības, kuras mēs apsolām īstenot:

 

 

  • Vienmēr svaigi
  • Ātra piegāde
  • Vietēja ekspertīze
  • Samaksa un rēķinu apstrāde
 
 

Komanda

 

Puķupušķis24 - Knuts Hope un Kords Hope

Mums, puķupušķis24 īpašniekiem un dibinātājiem, Knutam un Kordam Hope, ir vairāk kā 30 gadu ilga pieredze ziedu biznesā un interneta tirgū. Tas nozīmē, ka mēs saprotam jūsu uzņēmējdarbību, izaicinājumus un problēmas, tāpēc mēs varam palīdzēt jums virzīties pretī digitālajam laikmetam. Mēs joprojām esam nelieli un elastīgi un mēs varam un gribam jums katram kalpot individuāli. Vācijā mūsu tirgus ir Blumendiener24.de. Mēs nepārtraukti pievienojam ziedu tirgus vietas citās valstīs, kuras mēs savienosim vienotā globālā tirgū. Visu šo zīmoli īpašnieks ir mūsu uzņēmums Igaunijā Flower Brothers OÜ.

Lūdzam ieskatīties arī mūsu mājaslapā flowerbrothers.de