Pasūtīt ziedus vēl nekad nav bijis tik vienkārši!

 

  

Visātrākais un drošākais veids kā iegādāties ziedus ir pasūtīt to piegādi internetā, tāpēc mēs – divi brāļi Kords un Knuts Hoppe izveidojām interneta platformu www.pukupuskis24.lv , kur jūs varat pasūtīt ziedus vien pāris minūšu laikā!
Mēs pārstāvam interneta veikalus, kas ar mūsu starpniecību piegādās jums ziedus uz mājām. Tas, ka mums ir partneri visā Latvijā nodrošina ļoti ātru un izdevīgu piegādi, jo varat izvēlēties jums tuvāko veikalu no kura vēlaties ziedus saņemt.
Pasūtot ziedus internetā jūs gan ietaupīsiet laiku, gan arī iegūsiet daudz citu priekšrocību.
Mēs ne vienmēr varam būt klāt mums tuvo cilvēku svinībās, tāpēc kā gan citādāk kompensēt savu prombūtni ja ne ar skaistu puķu pušķi? Nav svarīgi kur atrodaties jūs un kurā pilsētā atrodas ziedu saņēmējs, no ziedu piegādes jūs šķir tikai pāris klikšķi! Jāpiemin, ka pasūtot ziedus, ir iespējams pušķim pievienot arī apsveikuma kartiņu ar jums vēlamo tekstu, kas pušķi padarīs vēl īpašāku.

 

  

Kāpēc pasūtīt ziedus?

Ziedu pasūtīšanai mēdz būt vairāki īpaši iemesli. Papildu jau ierastajiem svētkiem, kāpēc gan neiepriecināt kādu sev tuvu cilvēku dzimšanas dienā, svarīga eksāmena nokārtošanas dienā, kāzās un daudzos citos svarīgos brīžos. Tāpat ziedu piegādi var pasūtīt arī kā pateicību, mierinājumu vai atvainošanos. Taču ziedi iepriecinās ne tikai svētkos, kāpēc gan nenosūtīt saviem mīļajiem skaistu pušķi tāpat vien? 

Kādreiz, lai nopirktu ziedus, bija nepieciešams doties uz ziedu veikalu, ja tuvumā tāds atradās, un iegādāties ziedus pašam. Tagad mēs jums piedāvājam iespēju iegādāties puķu pušķi internetā – pasūtot to mūsu mājaslapā pukupuskis24.lv – viss kas jums ir jāizdara ir tikai jāizvēlas pušķis, jānorāda saņēmēja adrese un mēs to piegādāsim!

 

  

Ātra ziedu piegāde

Nav svarīgi, kad jūs pasūtat ziedus, jo pasūtot pušķi jūs varat izvēlēties arī piegādes datumu – kaut vai tajā pašā dienā. Nav svarīga arī saņēmēja adrese, jo mēs piedāvāsim tuvāko ziedu veikalu no kura ir iespējams veikt pasūtījumu.

Ja jūs vēlaties spontāni pārsteigt kādu ar skaistu ziedu kompozīciju, jūs varat veikt pasūtījumu tajā pašā dienā, lai ziedi tiktu piegādāti vien pāris stundu laikā.
Nav svarīgi līst lietus vai spīd saule, ir nakts vai diena, ja jūs vēlaties nosūtīt kādam ziedus ar mūsu palīdzību, jūs varat būt pārliecināts, ka mēs piegādāsim ziedus ar mīlestību!

Patiesi, pasūtīt ziedus vēl nekad nav bijis tik vienkārši!
Pukupuskis24 – Dabiski! Vienkārši! Labi!

 

Apskatiet arī:

Ziedu piegāde