"Laipni aicināti Pukupuskis24.lv"

 

Interneta veikals floristiem un ziedu veikaliem.

 

 

 

 

Ziedu veikals internetā

"Es uzskatu, ka pasaulei nav vajadzīgi vairāk par pieciem datoriem." Ar šādu paziņojumu klajā nāca IBM izpilddirektors Thomas J. Watson tālajā 1943. gadā un kļūdījās. Jau piecus gadus vēlāk tika pārdots vairāk nekā viens miljards datoru visā plašajā pasaulē. Šī tehnoloģija ir mainījusi mūsu dzīvi un to nenoliegs neviens. Interneta bāzes tīkls progresē katru dienu, skarot teju visas nozares - pat ziedu veikalus.

Mēs - pukupuskis24 nākam ar piedāvājumu Jums. Ar mūsu starpniecību iegūstot klientus tiešsaistē, kas ir ērts iepirkšanās veids, ļaujot ietaupīt laiku gan veikalam, gan klientam. Kļūsti par partneri pukupuskis24 un uzsāc jaunu un plašāku tirdzniecības veidu!

  

 

To nodrošina pukupuskis24

Pamatideja tiešsaistes veikalam pukupuskis24 ir - sniegt mūsu partneriem starptautisku, reģionālu un individuālu tirdzniecības risinājumu, interneta vidē.

  

 

Kādēļ tieši pukupuskis24.lv?

Mēs parūpēsimies par partneru piedāvājumu reklamēšanu un realizēšanu tiešsaistē, saņemot tūlītēju apmaksu, protams, veicot arī tālāku naudas pārskaitījumu Jūsu kontā pēc piedāvājuma izpildes. Mēs uzņemamies arī sarežģīto rēķinu un pasūtījumu veidlapu aizpildi. Tā kā klients ievada savus datus mājas lapā, mēs, nepieciešamības gadījumā veicam labojumus. Jums kā partnerim, nebūs jārisina kļūdaini atgādinājumi un klientu informācija. Katru mēnesi mēs investējam mājas lapas reklamēšanā tiešsaistē, kas savukārt nozīmē, Jūsu veikala un piedāvājumu publicitāti un plašāku klientu loku. Jums atliek vien koncentrēties uz savu pamatbiznesu un kompetenci, tādējādi gūstot finansiālu labumu no šī pakalpojuma, un, tas ietaupīs arī Jūsu laiku. Mēs samazinām saviem partneriem administratīvo slogu līdz minimumam. Partneri maksā par pukupuskis24 lietošanu ikmēneša maksu un nelielus komisijas procentus no pasūtījumiem. Mēs sniedzam arī pārskatu par Jūsu klientu datiem.

  

 

Kā Partneri

Priekšnoteikums partnerībai ar pukupuskis24 ir - Jūs vadāt un/vai pārstāvat ziedu veikalu Latvijā. Ja šis nosacījums ir izpildīts, rīkojieties šādi:

 

1. Pievienojaties tiešsaistē, ievadiet un nosūtiet savus datus pukupuskis24 administrācijai. Mēs pārbaudīsim Jūsu informāciju un Jūs 24 stundu laikā saņemsiet reģistrācijas pieteikumu partnerībai pukupuskis24.

 

2. Norādiet savu atrašanās vietu.

 

3. Ievadiet informāciju - vai un kādā laika posmā varat piegādāt preci klientam.

 

4. Izvēlieties. Starp standarta piegādes un eksprespastu. Standarta piegādes ziedi ir nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas,savukārt Express piegādē tas notiek pasūtījuma dienā.

 

5. Cenu par piegādi nosakāt Jūs.

 

6. Ja jūs nevēlaties veikt piegādi, izvēlieties opciju – „saņemt veikalā”, nosakot termiņu līdz kuram ziedi jāizņem.

 

7. Periodu varat brīvi izvēlēties, iekļaujot svētdienas un svētku dienas. 

 

8. Jūs varat norādīt arī Jūsu veikala reklāmas saukli.

 

 

Veikt izvēli starp trim partnerības variantiem:

1.Bāzes versija ļauj Jums būt daļai no pukupuskis24. Mēs izvēlamies puķu pušķus kopā, prezentējam tos un mainam atkarībā no sezonas vai vajadzības. Affiliate nodrošina, ka uzņēmums var piedāvāt saviem klientiem šī pamata pušķu piedāvājumu līdzīgu izpildi pēc formas, krāsām un cenas. Šajā pamatpiedāvājumā neiekļaujas uzņēmuma paša izstrādātu preču vai pakalpojumu piedāvāšana.

 

2.Premium versijā ir iekļauta bāzes versija un vēl 10 atsevišķi veikala izstrādāti piedāvājumi. Nosūtiet mums Jūsu preču fotogrāfijas, īsu aprakstu, kā arī minimālo cenu. pukupuskis24 pārbaudīs datus un sagatavos iespējamās fotogrāfijas. Jūsu piedāvātā prece/pakalpojums parādās tīmekļa vietnē 24 stundu laikā, un to var aizstāt, ja Jums tas ir nepieciešams. Šajā piedāvājumā ir arī piekļuve klientu datiem mārketinga nolūkos.

 

3.Platīna versija balstās uz Premium versiju. Vēl tajā ir iekļauts neierobežots skaits atsevišķu preču. Platīna partneri ir „ Meklētāja” augšpusē, tādējādi platīna partneru preču noiets ir augstāks. Turklāt, platīna partneri iekļauti mūsu mājas lapas reklāmā!

  

Neatkarīgi no līguma termiņa vienmēr ir iespēja veikt jauninājums par pamata un piemaksu versiju. Arī iegūt skaidru uzskaiti pukupuskis24 mājas lapā.

 

Reģistrācija partneriem